Önemli Bilgilendirme: Silhouette Cameo kesici plotter cihazları ve yedek parçaları satışımız bitmiştir

Silhouette Cameo Kesici Plotter

Performans, teknik servis, yedek parça, eğitim gibi nedenlerden Silhouette Cameo kesici plotter ve yedek parçalarının satışını bırakmış bulunuyoruz. Bundan sonra alternatif olarak tamamen kendi kontrolümüzde bulunan Printec (kendi tescilli markamız) kesici plotter cihazlarının satışıyla devam edeceğiz. Dolayısıyla ithalat, teknik servis, eğitim, yedek parça gibi bütün unsurları kendi bünyemizde bulunduracağız.

Cameo ve Printec cihazlar arasındaki detaylı farkları öğrenmek isterseniz bize santral (0212 2808033), WhatsApp (0542 3580211), eposta (info@printec-online.com) kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Memnuniyetle size detaylı bilgi vermek isteriz.

Alternatiflere kısaca göz gezdirmek isterseniz şu anda satışta olan bütün kesici plotter cihazlarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirisiniz.

Ufak ebatlı masaüstü bir cihaz arıyorsanız, size özellikle Printec Mini Profesyonel Masaüstü Kesici Plotter cihazını öneririz. Bu cihazla ücretsiz eğitim, garanti, fiyat farkı olmadan tam kapasite yazılım, 3 adet bıçak ve ekonomik yedek parça/aksesuar gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Eğer ağırlıklı rulo malzeme, folyo veya flex kesiyorsanız ise ayaklı 74cm Printec Optik Gözlü Kesici Plotter cihazını düşünebilirsiniz.

Eğer cameo alma amacınız keçe veya benzeri malzemeleri kesmek ise, şu anda size uygun bir alternatifimiz maalesef bulunmamaktadır ama sizleri seve seve cihazı bulabileceğiniz bir kaynağa yönlendirebiliriz.

Saygılarımızla,

Printec Online Ekibi