Hakkımızda

1993`de toner ve kartuş ithalatı için kurulan firmamız 1999 senesinde inkjet yazıcılar için A4 fotoğraf kağıdı getirmeye başlayarak dijital baskı sektörüne giriş yaptı. Sonrasında rulo halinde fotoğraf kağıdı, yapışkanlı malzemeler vs. derken şu anda 200ün üzerinde dijital baskı ve reklam malzemesinin ithalatını gerçekleştiriyoruz.

Kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyetini esas alan firmamız ürün kalitesine, yeterli stok bulundurmaya ve sevkiyat hızına maksimum seviyede önem göstermektedir. İstanbul il sınırlarında müşterilerimizin siparişlerini kendi araçlarımızla aynı gün içersinde adreslerine ve İstanbul dışındaki müşterilerimizin siparişlerini ise ambar veya kargo firmasına teslim ediyoruz.

Amacımız hizmet standartlarını her zaman daha yükseğe taşımak, koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Bu doğrultuda zaten sektörde en iyi hizmeti biz veriyoruz demekle yetinmiyoruz, devamlı kendimizi geliştirmek için çabalıyoruz. Senede bir çok kez yurt dışındaki sektör fuarlarını ziyaret edip, yenilikleri takip ediyoruz. Mümkün olan en kısa zamanda bu ürünleri müşterilerimize sunuyoruz